WORK AND TRAVEL

Yüzlerce güncel ve farklı iş olanağı ile Ozman ailesi olarak; Amerika’da Work and Travel ile hem çalışıp hem de eğitim almanız için size en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Türkçe Oryantasyon

İş Garantisi Ve Konaklama Danışmanlığı

Ücretsiz Telefon Kartı

Erken Kayıtta İndirim

Online Kayıt Sistemi

Work and Travel, “American State Department” tarafından onaylı, Amerika’da sadece yetki belgesi olan SPONSOR adı verilen kurumlar tarafından yürütülen ve sadece üniversite öğrencilerinin yaz tatillerinde katılabildiği kültürel değişim programıdır.

J1 kültürel değişim vizesi ile gidilir.
Vize başvuru belgesi DS 2019’dur.
İş yerleştirmesi, konaklama bilgileri, sağlık ve kaza sigortası sponsor kurum tarafından sağlanır.

OZMAN, bu sponsor kurumların Türkiye temsilciliğini yaparak sizlerin Work and Travel programına katılmasına aracılık eder.

Çalışarak yaşamını sürdürme çerçevesinde; gençlerin yeni bir kültürü tanımalarına ve kendi kültürlerini tanıtmalarına olanak veren Work and Travel ile çalışma sürenizin bitiminde gezme dönemi başlar. Work ve Travel ile 3-3.5 ay sonunda çok farklı deneyimlerle dönebilirsiniz.

Work and Travel, yurt dışı eğitim seçenekleri arasında bütçenize uygunluğu ile de ayrı bir yere sahiptir. Çalışarak geçiminizi karşılayabileceğiniz bu program için yapacağınız harcamaların büyük bir bölümünü, bazı durumlarda ise fazlasını biriktirerek dönebilirsiniz. Kendi kendini geri ödeme olanağı olan bir programla Amerika’ya gitmektesiniz:  Yaşayacağınız bu deneyim kesinlikle size olumlu geri dönecektir. Tabii sadece maddi olarak değil; Amerika gibi bir ülkede yaşamın içinde yer alarak edineceğiniz vizyon ve yabancı dilinizin, kültürel yapınızın gelişmesi gibi artılar programın en önemli getirileridir.

Ücretsiz Online Bilgi ve Danışmanlık

Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Planlarınız ile ilgili sorularınızın yanıtları ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizi almak için hemen tıklayın ve formumuzu doldurun. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.